#1622. Στερεό απόβλητο (εγκαταλελειμμένο όχημα)

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 20-11-2015 18:15:09 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 14-01-2016 10:01:28 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.601103570540445
Γεωγραφικό μήκος: 22.966858140350382
Προβολές: 213
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Φαίδρας 6 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα χωρίς πινακίδες (SEAT κόκκινου χρώματος)

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-01-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ ΜΕ EMAIL ΣΤΙΣ 14/11/15 ΑΠΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ

21-12-2015

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

21-12-2015

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • ΕΓΙΝΕ

23-11-2015

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

23-11-2015

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

20-11-2015

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΦαίδρας 6, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα