#16219. Καμμένες λάμπες.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 02-05-2017 07:42:19 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-05-2017 21:36:43 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640970600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.953175299999998
Προβολές: 28
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μύρωνος 5, καμένη λάμπα- φαναράκι.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-05-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 7 Μαϊου

03-05-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

02-05-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

02-05-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΜύρωνος 5, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα