#16116. Εγκαταλελειμένα οχήματα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 27-04-2017 13:33:52 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-06-2017 06:32:42 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 26
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Σας υπενθυμίζω την παρέλευση 45 ημερών από την επικόλληση αυτοκολλήτου σε όχημα εστίας μόλυνσης στη γωνία Γαμβέττα και Κλείτου σύμφωνα με το υπ αριθμόν 13121 αίτημά μου.Αναγνωρίζοντας πιθανό φόρτο εργασίας της υπηρεσίας σας, σας αναφέρω ότι στην περιοχή μας υπάρχουν δεκάδες αυτοκίνητα παρατημένα χωρίς πινακίδες εδώ και μήνες-χρόνια ,ιδιαίτερα μπροστά σε συνεργεία αυτοκινήτων που μας στερούν πολύτιμες θέσεις στάθμευσης και είναι εστίες μόλυνσης .Είμαι στη διάθεσή σας για πιθανή καταγραφή τους.Σας ευχαριστώ για την κατανόηση και για τις ενέργειες σας.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-06-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι το όχημα που καταγγέλλετε έχει αποσυρθεί από το σημείο που αναφέρατε από τις 24/05/2017 σύμφωνα με έλεγχο του αρμόδιου υπαλλήλου. Για τυχόν νέες καταγγελίες αναφέρετε τα ακριβή στοιχεία του οχήματος και την διεύθυνση στάθμευσης αυτού.

04-05-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

02-05-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

27-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

place3ης Σεπτεμβρίου 20, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα