#15959. Κλάδεμα δέντρων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων
Δημιουργήθηκε: 24-04-2017 18:24:26 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-10-2017 11:18:32 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.608731686164965
Γεωγραφικό μήκος: 22.953885532263143
Προβολές: 56
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στον πεζόδρομο της Ανδρεοπούλου 4Β (μεταξύ Ανδρεοπούλου και Ιατρού Ζάννα) υπάρχουν δέντρα ακλάδευτα αρκετά χρόνια

linear_scale Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • -

17-05-2017

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ευχαριστούμε για την επικοινωνία. Ενημερώθηκε η αρμόδια εποπτεία πρασίνου συντήρησης κήπων για τις απαιτούμενες εργασίες κλάδευσης εφόσον απαιτούνται. Θα είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνιση.

04-05-2017

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

25-04-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

25-04-2017

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

24-04-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΠαρ. Ανδρεόπουλου 4Β, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα