#15855. Σάρωμα.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 21-04-2017 11:18:21 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-07-2017 10:08:02 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.609052100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.961661600000070
Προβολές: 70
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δούσμανη από το ύψος της Μητροπούλου μέχρι την Τομπάζη ο δρόμος δεν σκουπίζεται

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-07-2017

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΣΑΡΩΘΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

24-04-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

21-04-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

placeΣτρ. Βίκτωρος Δούσμανη, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα