#15835. ΚΛΑΔΕΜΑ ΔΕΝΤΡΟΥ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 21-04-2017 07:19:46 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-05-2017 09:47:54 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.596146000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.957830999999942
Προβολές: 29
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μαλλον μας κοροιδευετε!!!! σας ειπαμε να κλαδευτει το δεντρο στο παρκακι της οδου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΔΕΛΦΩΝ (Ν.ΤΥΠΑ 21) και μας απαντησατε οτι η κλαδευση εγινε 4/4/2017 .....που ? σε μια αλοη που υπαρχει στο παρκο? κουρεμα του γκαζον που δεν υπαρχει και τα κοπτικα κουρευουν το χωμα???? ( γιατι τα δεντρα εμειναν ιδια ....μαλλον αραιωσαν γιατι πεσαν τα φυλλα τους αυτοκλαδεμα εγινε) ......τα σηματα του κ.ο.κ ειναι κατω απ το δεντρο !!! ΕΛΕΟΣ !!!

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-05-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι συνεργείο της υπηρεσίας μας προέβει στην απαραίτητη κλάδευση του δένδρου, ώστε να είναι ορατό το σήμα κ.ο.κ. στις 10-5-2017. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

24-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

21-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΝέστορος Τυπά 21, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα