#15651. εγκαταλελειμμένο τρίκυκλο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 16-04-2017 10:00:27 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2017 09:31:42 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.630359858751630
Γεωγραφικό μήκος: 22.947684824466705
Προβολές: 22
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Παύλου Μελά εγκαταλελειμμένο τρίκυκλο χωρίς πινακίδες πάνω από 5 μήνες στό ίδιο σημείο Παύλου Μελά 24

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης διενεργεί αυτοψίες και εφόσον διαπιστώσει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο. Εν συνεχεία εάν το όχημα δεν αποσυρθεί, προβαίνει στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

16-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΠαύλου Μελά 24, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα