#15639. Εγκατάλειψη οχήματος

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 14-04-2017 10:52:12 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2017 09:16:37 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.592787043391570
Γεωγραφικό μήκος: 22.962065032840770
Προβολές: 30
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εγκαταλελειμμένο ΙΧ χωρίς πινακίδες στην 'αλάνα' της συμβολής των οδών Πανσελήνου 4 & Καθηγητού Νικολάου Παπαδάκη 50.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι θα προβούμε αρχικώς στον έλεγχο του χώρου μέσω του Τμήματος Τοπογραφίας, προτού εφαρμόσουμε την διαδικασία του εγκαταλειμμένου.

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

14-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΠανσελήνου 4, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα