#15633. εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 14-04-2017 08:58:03 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2017 09:03:39 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.615008150274086
Γεωγραφικό μήκος: 22.979168258607388
Προβολές: 48
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο καμένο εστία μόλυνσης οδός Πεντέλης κοντά στο ρέμα υπάρχει αυτοκίνητο καμένο εστία μόλυνσης.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι η Υπηρεσία μας προχώρησε στην επικόλληση στις 28/03/2017 του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου που χαρακτηρίζει το όχημα που καταγγέλλετε ως εγκαταλειμμένο και μετά την παρέλευση 45 ήμερων θα προβεί στην απομάκρυνση αυτού.

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

14-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΠολυγνώτου 30, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα