#15600. Παρατημένο σημείο πρασίνου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων
Δημιουργήθηκε: 13-04-2017 07:09:34 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-10-2017 11:19:34 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637970171976086
Γεωγραφικό μήκος: 22.932925514103090
Προβολές: 63
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Το σημείο αυτο ειναι πολυ καιρο παρατημένο .πρεπει να κοπούν τα χόρτα και να μαζευτούν τα σκουπίδια.

linear_scale Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • -

04-05-2017

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ευχαριστούμε για την επικοινωνία. Σας ενημερώνουμε ότι η διαχείριση του πρασίνου στο συγκεκριμένο χώρο δεν ανήκει στις υπηρεσίες του Δήμου Θεσσαλονίκης, αλλά στην ιδιοκτησία ή τον μισθωτή του πάρκινγκ της περιοχής. Θα είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνιση.

24-04-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-04-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

placeΚαρατάσου, Θεσσαλονίκη 546 26, Ελλάδα