#15585. Αδέσποτα ζώα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αδέσποτα ζώα - Ζωολογικός Κήπος
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Κτηνιατρικής Υπηρεσίας & Ζωολογικού Κήπου
Δημιουργήθηκε: 12-04-2017 10:56:37 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 20-04-2017 05:57:55 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 41
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

26ης οκτωβρίου στα δικαστήρια, μπροστά στον ΟΤΕ στο παρκάκιμ έχει αγέλη από σκυλιά μεγάλα και μου επιτάθηκε ένα σκυλί και ακολούθησαν τα υπόλοιπα πήγε να με δαγκώσει το ένα στο καλάμι τραβήχτηκα και έγινε μόνο γρατσουνιά. Πήγα στο πλησιέστερο αστυνομικό τμήμα της Δωδεκανήσου και μου ανέφεραν ότι υπάρχουν ημερησίως 5 - 6 περιστατικά με τα συγκεκριμένα σκυλιά μου είπαν επίσης ότι ξεκίνησε προανάκριση για το συγκεκριμένο θέμα και έχουν επικοινωνήσει με το Δήμο Θεσσαλονίκης. Επίσης ενημερώθηκε και ο εισαγγελέας γιατί εργάζομαι στο κτίριο των δικαστηρίων. Πρέπει να δώσει μία λύση μόνο ο δήμος Θεσσαλονίκης . Πριν από δύο εβδομάδες ο αστυνομικός της προέδρου πρωτοδικών Θεσσαλονίκης δαγκώθηκε από κάποιο σκυλί της αγέλης και επίσης και άλλοι συνάδερφοι έχουν αναφέρει ότι κυνηγήθηκαν από τα συγκεκριμένα σκυλιά. Ενημερώθηκε η υπηρεσία για τα αδέσποτα και έχω μιλήσει τηλεφωνικώς με την κυρία Καρακούση Ελένη.

linear_scale Αδέσποτα ζώα - Ζωολογικός Κήπος

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

12-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αδέσποτα ζώα - Ζωολογικός Κήπος

place26ης Οκτωβρίου, Δικαστικό Μεγαρο, Θεσσαλονίκη