#15549. Καμένη - Λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 12-04-2017 06:50:30 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-04-2017 19:24:42 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.639172800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.943122500000072
Προβολές: 43
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μπαλταδώρου σε όλο το δρόμο δεν έχει φώτα πάνω από δύο εβδομάδες και είναι πολύ σκοτεινά - επανάληψη

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Επισκευή βλάβης 11 Απρ

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

12-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

12-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΜπαλταδώρου, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα