#15440. Σπασμένο κολονάκι κάδου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 10-04-2017 10:19:41 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-04-2017 05:10:21 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.639853300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.943063899999970
Προβολές: 54
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ίωνος Δραγούμη 47, το κολονάκι του κάδου απορριμμάτων έχει σπάσει και έμεινε μόνο το σίδερο

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

12-04-2017

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

10-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

placeΊωνος Δραγούμη 47, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα