#15396. Καμμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 10-04-2017 07:20:52 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-04-2017 19:24:28 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.639388100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.942851799999970
Προβολές: 37
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μπαλταδώρου 1 και όλη η οδός δεν έχει καθόλου φωτισμό.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Επισκευή βλάβης 11 Απρ

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

12-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΜπαλταδώρου 1, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα