#15366. οδοσημανση

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 09-04-2017 08:27:14 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-04-2017 18:43:09 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.638618800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.950593600000047
Προβολές: 42
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κασσάνδρου με Αγίας Σοφίας, ο φωτεινός σηματοδότης έχει γείρει επικίνδυνα.

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι ο συγκεκριμένος κόμβος Φωτεινής Σηματοδότησης δεν ανήκει στην αρμοδιότητα του Δήμου μας. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης έχει στην εποπτεία του, τους φωτεινούς σηματοδότες 34 μόνο κόμβων μέσα στα διοικητικά του όρια. Για τη λειτουργία των υπολοίπων σηματοδοτών αρμόδια είναι η "Δ/νση Ελέγχου Συντήρησης Έργων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας" (Στρωμνίτσης 53, 542 10 Θεσσαλονίκη τηλ. 2313.331171-2-3), στην οποία και κοινοποιήσαμε το αίτημα σας.

09-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

09-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένοι σηματοδότες

placeΚασσάνδρου με Αγίας Σοφίας