#15358. Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 08-04-2017 20:29:54 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2017 08:53:03 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.647685152464590
Γεωγραφικό μήκος: 22.928397131807742
Προβολές: 62
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στην οδό Γεωρ. Μπαλόγλου 35-37 (Β΄ Δημοτική Κοινότητα), βρίσκεται εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο χωρίς πινακίδες ΠΆΝΩ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης διενεργεί αυτοψίες και εφόσον διαπιστώσει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο. Εν συνεχεία εάν το όχημα δεν αποσυρθεί, προβαίνει στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

12-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

10-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

08-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΓεωρ. Μπαλόγλου 35-37, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα