#15355. Δέντρο που έγειρε

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 08-04-2017 14:13:50 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-05-2017 08:04:49 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.609474182128906
Γεωγραφικό μήκος: 22.977039337158203
Προβολές: 23
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δέντρο έγειρε

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-05-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Στο δένδρο που αναφέρεστε, είναι στην στην οδό Κίου 7( έναντι Αν.Ρωμυλίας 36). Δόθηκε στον εργολάβο που συνεργάζεται με το Δήμο Θεσσαλονίκης για να κλαδευτεί μαζί με άλλα μεμονωμένα δένδρα. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

12-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

10-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

08-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΑνατολικής Ρωμυλίας 36, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα