#15347. αντικατάσταση φωτιστικού

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 08-04-2017 07:28:58 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-04-2017 21:19:13 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.619576928518306
Γεωγραφικό μήκος: 22.970603294670582
Προβολές: 56
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

το αίτημα μου #12738# οδός ελευθερίας έξω από το γήπεδο Τριανδρίας δεν έχει αλλαχτεί το φωτιστικό παρόλο που το αίτημα το έχετε κλείσει το φωτιστικό δεν αλλαχτηκε και ο δρόμος σε εκείνο το σημείο είναι σκοτεινός. Η κολόνα είναι τσιμεντένια έξω ακριβώς από την περίφραξη του γηπέδου στο σημείο διέρχονται και λεωφορεία τού ΟΑΣΘ για αυτό θέλει έντονο φωτισμό ευχαριστώ.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Το φωτιστικό αντικαταστάθηκε στις 11 Απρ

10-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

09-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

08-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΕλευθερίας 3, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα