#15279. εκγαταλελημενο αυτοκίνητο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 06-04-2017 19:34:12 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2017 08:41:03 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.621266981717625
Γεωγραφικό μήκος: 22.958700656890870
Προβολές: 32
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο μάρκας Φοξ βαγεν γκρι χωρίς πινακίδες πάνω από 6 μήνες στό ίδιο σημείο οδός Λαχανά 5

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης διενεργεί αυτοψίες και εφόσον διαπιστώσει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο. Εν συνεχεία εάν το όχημα δεν αποσυρθεί, προβαίνει στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

07-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

07-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

06-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΛαχανά 3, Θεσσαλονίκη 546 39, Ελλάδα