#15219. Επαναυποβολη αιτηματος 3422 απομάκρυνσης,εγκαταλελειμμένων οχημάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 06-04-2017 05:23:10 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2017 07:39:03 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 59
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Τα δύο οχήματα ΔΕΝ έχουν απομακρυνθεί, έχουν ωστόσο αλλάξει θέση(?) κ βρίσκονται λίγο πιο κάτω , Γιαννιτσών 81, ακριβώς ,μπροστά στην στάση Μπάλτα (!) Είναι αδύνατο να περιμένεις το λεωφορείο χωρίς τον απαραίτητο χώρο πρόσβασης!, τα αυτοκόλλητα του Δήμου κ του Τμήματος σας είναι ακόμη κολλημένα με περσινή ημερομηνία!..... Θα μπορέσετε να τα πάρετε?

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι εφόσον τα οχήματα αποσύρθηκαν από το σημείο που είχαν επικολληθεί από το Δήμο Θεσσαλονίκης, πρέπει να γίνει εκ νέου η διαδικασία για την απομάκρυνση αυτών στο νέο σημείο που αναφέρετε.

07-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

06-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

06-04-2017

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

06-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

placeΓιαννιτσών 81,ΤΚ 54627