#15214. φανάρι θέλει καπάκι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 05-04-2017 15:01:15 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-04-2017 18:42:29 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624709305366980
Γεωγραφικό μήκος: 22.950993999838830
Προβολές: 58
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Μεγάλου Αλεξάνδρου στο ύψος του αγάλματος του Μεγάλου Αλεξάνδρου δεξιά τό μεγάλο φανάρι προς το άγαλμα ακριβώς κάτω από το μπουτόν που πατάνε οι πεζοί για να αναψει το πράσινο λείπει το καπάκι και είναι εκτεθειμένα καλώδια παρακαλώ όπως μεριμνισετε για αποκατάσταση.Ευχαριστώ.

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι ο συγκεκριμένος κόμβος Φωτεινής Σηματοδότησης δεν ανήκει στην αρμοδιότητα του Δήμου μας. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης έχει στην εποπτεία του, τους φωτεινούς σηματοδότες 34 μόνο κόμβων μέσα στα διοικητικά του όρια. Για τη λειτουργία των υπολοίπων σηματοδοτών αρμόδια είναι η "Δ/νση Ελέγχου Συντήρησης Έργων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας" (Στρωμνίτσης 53, 542 10 Θεσσαλονίκη τηλ. 2313.331171-2-3), στην οποία και κοινοποιήσαμε το αίτημα σας.

06-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένοι σηματοδότες

placeΛεωφόρος Μεγάλου Αλεξάνδρου, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα