#15174. Εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 05-04-2017 06:16:40 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2017 07:36:01 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.645343600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.930007899999964
Προβολές: 34
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δημ. Μαργαροπούλου και Σπυρίδωνος Χατζητσίρου, - 3 ROVER χωρίς πινακίδες 2 πράσινα και 1 κόκκινο.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης διενεργεί αυτοψίες και εφόσον διαπιστώσει ότι τα οχήματα που καταγγέλλετε παραμένουν σταθμευμένα στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτά ως εγκαταλειμμένα. Εν συνεχεία εάν τα οχήματα δεν αποσυρθούν, προβαίνει στην απομάκρυνση τους μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

06-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

05-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΔημ. Μαργαροπούλου και Σπυρίδωνος Χατζητσίρου, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα