#15156. Κλαδεμα δεντρου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 04-04-2017 13:14:32 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2017 05:30:10 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.616875535774360
Γεωγραφικό μήκος: 22.978597439881240
Προβολές: 65
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδο πολυβιου 53-55 ανω τουμπα υπαρχει δεντρο το οποιο εχει χρονια να κλαδευτη με αποτελεσμα να ενοχλη το υψος και τα εντομα( λογο αρωστιας μαλλον).επισης εχει αρχισει να σχιζεται ο κορμος του με αποτελεσμα να ειναι επικυνδινο να πεσει πανω σε αυτοκινητα και σπιτια(αφου εχει απλωθει και στο απεναντι πεζοδρομιο).ειναι ακριβως μπροστα στην εισοδο τηςπαραπανω πολυκατοικιας.ο δρομος ειναι στενος και σχεδον καθημερινα με το περασμα φορτιγου πεταγονται παντου κλαδια.ενα με χτυπησε πριν τρεις μερες,παρακαλω αμεσα τακτοποιηστε το προβλημα.ευχαριστω

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Θα γίνουν οι απαραίτητες διαδικασίες από την υπηρεσία μας να βγει άδεια κοπής για το συγκεκριμένο δέντρο. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

12-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

05-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-04-2017

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

04-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

placeΠολυβίου Ιστορικού 53, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα