#15127. Δεν ανάβουν τα φώτα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 04-04-2017 08:36:01 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-04-2017 21:15:25 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.599522200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.960842800000023
Προβολές: 53
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μαυρομιχάλη 10 στη Βούλγαρη τα φώτα δεν ανάβουν το βράδυ είναι σκοτάδι

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Αποκατάσταση βλάβης 10 Απρ

10-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • =-

06-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

04-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΜαυρομιχάλη 10, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα