#15097. Αν δεν ειναι ρυπος....

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 03-04-2017 21:06:37 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2017 07:21:35 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.600341918670270
Γεωγραφικό μήκος: 22.976471177459757
Προβολές: 39
Ψήφοι: 2

Περιγραφή

Καμμενο εδω και ενα εξαμηνο περιπου

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι το όχημα που καταγγέλλετε βρίσκεται σε ιδιωτικό χώρο, όποτε δεν είναι δυνατή η απομάκρυνση του χωρίς την συγκατάθεση του ιδιοκτήτη ή νομέα του χώρου.

06-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

04-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΚαρατάσου, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα