#15058. Καμένη - Λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 03-04-2017 09:37:30 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-04-2017 19:20:19 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.647378000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.933402800000067
Προβολές: 37
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Νικ. Καπάτου, Σε όλη την οδό του δρόμου οι λάμπες δεν ανάβουν.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Επισκευή βλάβης 11 Απρ

10-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

06-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΝικ. Καπάτου, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα