#15008. συγκομιδή μπάζων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 01-04-2017 19:52:56 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 20-04-2017 08:55:10 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.643970164647534
Γεωγραφικό μήκος: 22.943678490043680
Προβολές: 38
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σε υπαίθρια αλάνα - πάρκινκ οχημάτων στη συμβολή των οδών Σαχτούρη και Αλεξάνδρας Παπαδοπούλου έχουν πεταχτεί από αγνώστους μπάζα εδώ και ένα μήνα περίπου.

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • ΟΚ

03-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • *

01-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

placeΑλεξάνδρας Παπαδοπούλου 23, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα