#14881. Σάρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 30-03-2017 06:38:05 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-04-2017 10:57:14 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640062900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.944419100000005
Προβολές: 81
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

SOS Μακεδονίας μπροστά στη στάση το καλαθάκι είναι ξεχειλισμένο και κάτω έχει σκουπίδια. Έχει κατάστημα μπροστά και δεν σκουπίστηκε πάνω από 4 μέρες

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΣΑΡΩΘΕΙ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

30-03-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

30-03-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

placeΜακεδονίας, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα