#14727. Σάρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 28-03-2017 09:56:31 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-04-2017 10:43:48 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606322300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.965966699999967
Προβολές: 39
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αλεξάνδρου Σταύρου 11 απέναντι, ο δρόμος θέλει σάρωμα

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΣΑΡΩΘΕΙ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

28-03-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

28-03-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

placeΑλ. Σταύρου 11, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα