#14620. αντικατάσταση φωτιστικού

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 26-03-2017 19:18:14 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-04-2017 19:44:17 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.621905734855090
Γεωγραφικό μήκος: 22.959940843284130
Προβολές: 44
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Λαχανά έχουν αλλαχτεί όλα τα φωτιστικά από την υπηρεσία εκτός από Λαχανά 11 πού είναι παλιό φωτιστικό με άσπρο φως και δεν φέγγει καθόλου και το βράδυ είναι πολύ σκοτεινά θέλει αντικατάσταση ευχαριστώ.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Πρόκειται και αυτό για νέο φωτιστικό. Απλά η χρωματική απόδοση της λάμπας είναι λευκή διότι δεν είχαμε άλλη στη διάθεσή μας όταν αλλάχθηκε. Με την πρώτη ευκαιρία θα αντικατασταθεί.

27-03-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

26-03-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

26-03-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΛαχανά 11