#14400. Δεν έχει φώτα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 22-03-2017 09:28:43 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-04-2017 21:32:39 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.649081300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.916923999999995
Προβολές: 40
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Γιαννιτσών από τη Μαζαράκη μέχρι και τη Δάφνης τα φώτα δεν ανάβουν

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε και το δίκτυο ελέγχεται τακτικά

23-03-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

22-03-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΓιαννιτσών, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα