#14346. Δεν ανάβουν τα φώτα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 21-03-2017 11:30:28 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2017 22:44:29 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.631454500000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.945267800000010
Προβολές: 31
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Τσιμισκή 69 και 75, τα φώτα δεν ανάβουν

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Οι βλάβες αποκαταστάθηκαν 14-19 Απρ

22-03-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

21-03-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

21-03-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΤσιμισκή 75, Θεσσαλονίκη 546 22