#1434. Καμένες Λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 03-11-2015 21:42:15 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 11-11-2015 13:45:08 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.607074629229970
Γεωγραφικό μήκος: 22.959214037434320
Προβολές: 53
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλησπέρα. Επί της οδού Μάρκου Μπότσαρη (στο ύψος μεταξύ των οδών Δελφών & Μακεδονίας), είναι καμένες οι λάμπες στις κολόνες της ΔΕΗ, στα νούμερα 39, 43 και 56. Επίσης, η λάμπα της κολόνας στο νούμερο 64 ανάβει και σβήνει κατά διαστήματα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-11-2015

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι στις 6 Νοεμβρίου 2015 πραγματοποιήθηκε έλεγχος, συντήρηση και αποκατάσταση των βλαβών του δημοτικού φωτισμού της οδού Μ. Μπότσαρη από τη Δελφών έως την Κ. Καραμανλή.

04-11-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

03-11-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός

placeΜαρκ. Μπότσαρη 41, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα