#14224. ΕΠΑΝΥΠΟΒΟΛΗ #12916. Ογκώδη αντικείμενα έναντι Τροχαίας

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Β' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 19-03-2017 20:22:12 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 20-04-2017 08:15:31 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.646064925688220
Γεωγραφικό μήκος: 22.928316133729595
Προβολές: 49
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στο πάρκο Μαργαροπούλου ακριβως απεναντι από την Τροχαια υπάρχει ξεχασμενη μπανιερα αλλά και μεγάλο μεταλλικό μαύρο κουτί. Είναι αναγκαίο να απομακρυνθούν. Απαντήσατε ''οκ'' αλλά δεν εχουν απομακρυνθει ακόμα. Ευχαριστούμε.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • OK

20-03-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

19-03-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)

placeΔημ. Μαργαροπούλου 26, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα