#14186. λήψη μέτρων προστασίας πεζών

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Διαβάσεις πεζών - Ράμπες ΑμεΑ
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 17-03-2017 13:12:14 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-10-2017 14:04:47 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.636159537742860
Γεωγραφικό μήκος: 22.950281538069248
Προβολές: 38
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ο κατασκευαστής δεν έχει λάβει μέτρα προστασίας με αποτέλεσμα οι διερχόμενοι πεζοί από την οδό Ολύμπου να αναγκάζονται να κατεβαίνουν στο δρόμο, παράλληλα με τα διερχόμενοι αυτοκίνητα απροστάτευτοι με κίνδυνο τη ζωή τους. Δεν υπάρχει σήμανση κινδύνου για τους οδηγούς. δεν υπάρχει τίποτα.

linear_scale Διαβάσεις πεζών - Ράμπες ΑμεΑ

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-10-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

01-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

29-03-2017

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

29-03-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • -

21-03-2017

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

21-03-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

17-03-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων

placePetropoulakidon 2, Thessaloniki 546 35, Greece