#14135. Καμένο δέντρο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 17-03-2017 05:51:14 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-04-2017 05:18:51 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.594509800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.952405799999950
Προβολές: 68
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σοφούλη και Κυδωνιών, χτες ένα δέντρο πήρε φωτιά και κάηκε ήρθε η πυροσβεστική και έριξε πολύ νερό. Το δέντρο εξωτερικά φαίνεται ότι δεν έπαθε κάτι αλλά είναι καμένο εσωτερικά και πρέπει να κοπεί. γιατί είναι επικίνδυνο

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι μετά από τηλεφωνική ενημέρωση του συμβάντος την επόμενη ημέρα συνεργείο του τμήματος μας προέβει στις απαραίτητες ενέργειες ώστε να αρθεί η επικινδυνότητα του δέντρου. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

24-03-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

17-03-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

17-03-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΘεμιστοκλή Σοφούλη και Κυδωνιών, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα