#14079. Σπασμένα φωτιστικά μέσα στην παιδική χαρά

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 16-03-2017 06:18:29 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-04-2017 19:35:18 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.610999600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.957516299999952
Προβολές: 89
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

SOS Μιαούλη μέσα στην παιδική χαρά 2 φωτιστικά είναι σπασμένα και είναι πολύ επικίνδυνα να μην γίνει κανένα ατύχημα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Τα φωτιστικά έχουν απομονωθεί ηλεκτρολογικά και δεν υπάρχει κίνδυνος. Όσα φωτιστικά είναι εντός της παιδικής χαράς θα αφαιρεθούν και θα τοποθετηθούν έξω από την περίμετρό της.

16-03-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

16-03-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

16-03-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΜιαούλη, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα