#14066. Ο δρόμος δε σκουπίζεται.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 15-03-2017 15:35:39 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 08-06-2017 10:55:00 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.596460210427420
Γεωγραφικό μήκος: 22.965506307006876
Προβολές: 37
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

08-06-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΟ ΣΑΡΩΜΑ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

16-03-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

15-03-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

placeΜαντώς Μαυρογένους 5-7, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα