#14063. Χαλασμένος σηματοδότης πεζών

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 15-03-2017 14:40:55 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-04-2017 18:41:56 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.593738558021040
Γεωγραφικό μήκος: 22.959289945160663
Προβολές: 46
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στη διάβαση της Βούλγαρη (στη κάθοδο των αυτοκινήτων), δεν ανάβει ποτέ ο πράσινος σηματοδότης για τους πεζούς, που κινούνται με κατεύθυνση από Μερκουρίου προς Κασσανδρέως.

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι ο συγκεκριμένος κόμβος Φωτεινής Σηματοδότησης δεν ανήκει στην αρμοδιότητα του Δήμου μας. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης έχει στην εποπτεία του, τους φωτεινούς σηματοδότες 34 μόνο κόμβων μέσα στα διοικητικά του όρια. Για τη λειτουργία των υπολοίπων σηματοδοτών αρμόδια είναι η "Δ/νση Ελέγχου Συντήρησης Έργων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας" (Στρωμνίτσης 53, 542 10 Θεσσαλονίκη τηλ. 2313.331171-2-3), στην οποία και κοινοποιήσαμε το αίτημα σας.

16-03-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

15-03-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένοι σηματοδότες

placeΒούλγαρη 4, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα