#13970. Ράμπα σε πεζοδρόμιο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Διαβάσεις πεζών - Ράμπες ΑμεΑ
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 14-03-2017 11:18:36 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-10-2017 13:35:42 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.636493496785280
Γεωγραφικό μήκος: 22.949602148653070
Προβολές: 54
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στη συμβολή των οδών Ιασωνίδου και Ολύμπου υπάρχει έλειψη ράμπας στην πλευρά του δρόμου που βρίσκεται το σχολείο. Αυτό καθιστά την διάσχιση του δρόμου στο υψος όπου βρίσκεται η νησίδα αδύνατη από ΑμΕΑ και άτομα με παιδικά καροτσάκια, καθώς το ύψος του πεζοδρομίου είναι πολύ μεγάλο.

linear_scale Διαβάσεις πεζών - Ράμπες ΑμεΑ

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-10-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

14-03-2017

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

14-03-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

14-03-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΟλύμπου 99, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα