#13827. να τοποθετηθούν κολωνάκια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 12-03-2017 20:06:23 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-10-2017 13:17:52 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.614067226161780
Γεωγραφικό μήκος: 22.974044904112816
Προβολές: 28
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Πραξαγόρα από Αδαμίδου διδασκάλου μέχρι Τυρολόης εκεί που είναι η πλευρά του σχολείου παρκάρουν όλο αυτοκίνητα και δεν μπορεί να περπατήσει πεζός και οι μαθητές για το σχολείο παρακαλώ όπως κάνετε αυτοψία για να τοποθετηθούν κολωνακια ευχαριστώ.

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Τοποθετήθηκαν προστατευτικά εμπόδια

10-10-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ευχαριστούμε για τις χρήσιμες επισημάνσεις. Σας ενημερώνουμε ότι τα αποθέματα της Υπηρεσίας μας σε προστατευτικά εμπόδια έχουν εξαντληθεί. Αμέσως μετά την παραλαβή νέων, θα αρχίσουν οι εργασίες τοποθέτησης

12-03-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

12-03-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

placeΠραξαγόρα 2, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα