#13819. Κατεστραμμένο Οδόστρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 11-03-2017 20:08:48 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-10-2017 12:07:48 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.603115593094950
Γεωγραφικό μήκος: 22.959090463043253
Προβολές: 65
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Σε συνέχεια του αιτήματος μου υπ'αριθμόν #12350 που κατέθεσα πριν ένα μήνα +, σας στέλνω και φωτογραφικό υλικό για να θαυμάσετε κύριοι υπεύθυνοι της οδοποιίας του Δήμου την κατάσταση της οδού Σόλωνος απο το 63 νούμερο και τουλάχιστον μέχρι το ύψος της Μπότσαρη που γνωρίζω εγώ. Πραγματικά, αναρωτιέμαι γιατί επιλέγετε να αγνοείτε κατά τέτοιο σκανδαλώδη τρόπο τέτοιου είδους προβλήματα. Απαιτώ τις άμεσες ενέργειές σας.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η οδός ασφαλτοστρώθηκε στις 7/7/2017 με έργο του Τεχνικού Προγράμματος

09-10-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

11-03-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

11-03-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια