#13708. λακουβα στο οδοστρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 08-03-2017 10:45:49 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-10-2017 12:51:35 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.634068426123210
Γεωγραφικό μήκος: 22.947708574868784
Προβολές: 72
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εγνατία 77, - υπάρχει λακούβα στο οδόστρωμα και λιμνάζουν πολλά νερά.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-10-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

14-03-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

14-03-2017

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

14-03-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • -

09-03-2017

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

09-03-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

08-03-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΕγνατία 77, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα