#13532. Διαλυμένο κολωνάκι Βασ. Όλγας με Γ. Δημητριάδου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 03-03-2017 11:17:12 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-10-2017 13:18:59 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.594065088082010
Γεωγραφικό μήκος: 22.956252685905497
Προβολές: 38
Ψήφοι: 2

Περιγραφή

Το ένα από τα δύο κολωνάκια της ράμπας χτυπήθηκε χθες και προς το παρόν υπάρχει παραδίπλα. Χρειάζεται μόνο στερέωση.

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 12-10-17

09-10-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

03-03-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-03-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

placeΓυμνασιάρχου Δημητριάδου 2-10, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα