#13462. Λάμπες στην Τσιμισκη

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 01-03-2017 16:41:52 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2017 22:44:07 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.628760000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.949119999999994
Προβολές: 28
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

4 λάμπες επι της Τσιμισκη μετά την οδό Νικηφόρου Φωκα δεν ανάβουν μετά τη Δύση του ηλίου

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Οι βλάβες αποκαταστάθηκαν 14-19 Απρ

02-03-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

01-03-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

01-03-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΙωάννου Τσιμισκή 120, Thessaloniki 546 21