#1324. Πρόβλημα ηλεκτροφωτισμού στο 92ο Δημοτικό Σχολείο Μεντ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 19-10-2015 12:55:16 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 29-10-2015 10:38:33 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605951100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.971031199999970
Προβολές: 31
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πρόβλημα Ηλεκτροφωτισμού στο 92ο Δημοτικό Σχολείο Μεντ

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • Σας ενημερώνουμε ότι τα προβλήματα φωτισμού στον πεζόδρομο γύρω από το 92ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, αποκαταστάθηκαν στις 21 Οκτ 2015, μετά τη συντήρηση και την αντικατάσταση των σπασμένων φωτιστικών από συνεργείο της Υπηρεσίας.

22-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

21-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

19-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός

placeΚανάρη και Παπάφη, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα