#1295. Απόσυρση εγκαταλειμένου αυτοκινήτου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 14-10-2015 10:12:39 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 11-11-2015 08:50:22 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.647808100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.934658500000070
Προβολές: 53
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Απόσυρση εγκαταλειμένου τροχόσπιτου επί της οδού Καπάτου 10 & Ιβάνωφ

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-11-2015

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 10/11/15 ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΜΟΔΙΟ ΤΜΗΜΑ

16-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

15-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

14-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΝικ. Καπάτου και Γεωρ. Ιβάνωφ, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα