#12923. Καθαρισμός παρτεριων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων
Δημιουργήθηκε: 16-02-2017 12:54:13 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 12-10-2017 10:26:07 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.645515989278830
Γεωγραφικό μήκος: 22.929569415027572
Προβολές: 48
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Τα παρτέρια στην οδό Μαργαροπούλου, έχουν πεταμένα απορρίμματα και είναι γεματα ξερά φύλλα, ειδικά στο σημείο εισόδου της υπόγεια διάβασης.

linear_scale Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

12-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • -

20-04-2017

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ευχαριστούμε για την επικοινωνία. Ενημερώθηκε η αρμόδια εποπτεία Συντήρησης Κήπων της 2ης Δημοτικής Κοινότητας για να προγραμματίσει τις εργασίες που απαιτούνται. Το Τμήμα Συντήρησης Κήπων θα είναι στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνιση.

17-02-2017

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

17-02-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

17-02-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • -

17-02-2017

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • Τα παρτέρια είναι αρμοδιότητα της Δ/νσης Πρασίνου.

17-02-2017

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • *

16-02-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)

placeΔημ. Μαργαροπούλου 20Α, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα