#1281. Απομάκρυνση κάδου ανακύκλωσης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 13-10-2015 12:09:35 (πριν 6 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 14-01-2016 08:28:55 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.630211800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.947507599999994
Προβολές: 173
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παύλου Μελά 15 Να απομακρυνθεί ο κατεστραμένος κάδος ανακύκλωσης από το σημείο γιατί υπάρχει πρόβλημα χώρου.Έχει τοποθετηθεί ο καινούργιος κάδος ανακύκλωσης και δεν έχει απομακρυνθεί ο παλιός.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-01-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Αποσύραμε τον κατεστραμμένο κάδο ανακύκλωσης στις 2/11/2015.

30-10-2015

πριν 5 χρόνια

  • ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΚΑΔΟΥ ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΕΝΟΥ ΝΑΙ .ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ

14-10-2015

πριν 6 χρόνια

  • -

14-10-2015

πριν 6 χρόνια

  • -

13-10-2015

πριν 6 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΠ. Μελά 15, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα