#1276. Αντικατάσταση κάδου απορριμάτων.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 13-10-2015 09:22:17 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 30-10-2015 09:57:47 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.628172900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.947256000000040
Προβολές: 38
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Στρατηγού Καλλάρη 4Α ο κάδος απορριμάτων έχει χαλασμένο πεντάλ και σπασμένο καπάκι και αφήνουν οι δημότες τα σκουπίδια δίπλα στον κάδο. Να αντικατασταθεί ο κάδος.

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

30-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • ΟΚ ΕΓΙΝΕ

14-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

14-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

13-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

placeΣτρ. Καλλάρη 4Α, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα